aktualizováno: 17.09.2021 09:21:14

AANETdružstvo

Děsivá proroctví různých věštců

Vítejte na stránce aanetdruzstvo.wbs.cz v sekci Děsivá proroctví různých věštců.

Mayské proroctví 2012 jsme přežili ve zdraví, to však ještě neznamená, že máme po starostech. Konec světa předpověděli desítky jasnovidců, a to velmi důvěryhodně. Podívejte se s námi, co nás čeká v blízké a vzdálené budoucnosti podle Nostradama a dalších slavných věštců!   

Mimozemšťané odkazují lidstvu: Přejete si, abychom se vám ukázali?

Fakta: Údajný odkaz lidstvu od mimozemšťanů byl svěřen osobě jménem Eric Julien. Tento odkaz obsahuje několik hlubokých myšlenek, které nás nutí přehodnotit celý smysl existence lidstva.

K zamyšlení: Jsme ve vesmíru opravdu sami? Jak byste reagovali, respektive jak by se změnil váš život, kdybyste najisto věděli, že ve vesmíru kromě nás existují i jiné civilizace?

 

Britský věštec Craig Hamilton-Parker se do podvědomí lidí zapsal svými proroctvími, které se na rozdíl od Nostradama nebo Baby Vangy plní. Předpověděl například výhru Donalda Trumpa v prezidentských volbách ve Spojených státech, odchod Velké Británie z Evropské unie nebo sérii teroristických útoků v západní části Evropy. Teď přichází s dalšími věštbami na příští rok.

S blížícím se koncem roku se britská média opět obrátila na věštce Hamilton-Parkera, o němž se říká, že se jeho předpovědi plní. Podobně jako v minulých letech, i tentokrát na příští rok prorokuje řadu katastrof.

Předvídá například válku na Blízkém východě, pokus o sesazení amerického prezidenta Donalda Trumpa a tvrdý brexit, tedy odchod Velké Británie z Evropské unie bez jakékoliv schůdné dohody. 

Jednou z největších světových změn bude podle věštce snaha o impeachment prezidenta Trumpa. Kdo se ho pokusí z jeho křesla v Oválné pracovně sesadit není jasné, nakonec ale bude Trump prý i obžalován.

Věštec také tvrdí, že Trump příští rok onemocní, o co konkrétně půjde ale nedodal. "Nemyslím si, že to bude život ohrožující, zdálo se mi, že to bude něco jako perforované střevo? Něco vážného, co ho nezabije, ale nebude nějakou dobu schopen svou práci vykonat," řekl britským médiím věštec.

Podle něj také dojde k prvním roztržkám mezi Ruskem a USA. "Myslím, že v Sýrii budeme mít vážné problémy, ale tentokrát to bude konflikt mezi Ruskem a Amerikou. Nemyslím si, že půjde o plný vojenský konflikt, ale že se bude postupně rozšiřovat a světu přinese spoustu problémů a budeme se hodně bát," dodal.

Že nastane válka se zatím nedomnívá, dojde ale prý k přesunu vojáků do zemí jako je Izrael nebo Saúdská Arábie. Blízký východ tak podle něj sehraje v příštím roce důležitou roli.

 

Ředitel společností Tesla a SpaceX má obavy před nekontrolovaným vzestupem umělé inteligence.
Elon Musk se již delší dobu profiluje jako někdo, komu bezpečnost AI velmi leží na srdci. Není to ani měsíc, co společně s celou řadou dalších zakladatelů technologických firem, inženýrů na poli AI a vědců, adresoval OSN otevřený dopis žádající zákaz vývoje autonomních zbraňových systémů, přezdívaných rovněž „Roboti-zabijáci“.
Dle názoru této relevantní skupiny lidí se podobné zbraňové systémy mohou jednoho dne stát spouštěčem konfliktu nevídaných rozměrů.
Dalším dokladem toho, že Elon Musk hrozbu nesprávného směřování vývoje AI vnímá velmi vážně, mohou například být i dvě společnosti, které Elon založil (nezisková organizace OpenAI a startup Neuralink), a jejichž cílem má být zejména výzkum prospěšných či mírových možností využití pokročilé umělé inteligence, jako například její propojení s lidským mozkem.
Bude zajímavé sledovat, zdali tato poměrně masivní Muskova kampaň má skutečně za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o potenciálním nebezpečí, nebo zdali se jedná o self-promo geniálního obchodníka, který potřebuje upoutat pozornost na vlastní vyvíjená řešení v této oblasti.
 

 

Evropu do 30 let čeká úpadek a občanská válka. Jak bude probíhat? Historik prozradil víc.

Belgický historik David Engels tvrdí, že v příštích 30 letech vypukne občanská válka. Poukazuje přitom na paralely mezi Evropou a pádem římské republiky.

Očekávám občanskou válku, která si vynutí zásadní sociální a politické reformace v Evropě, ať se nám to líbí nebo ne, podle příkladu rozpadající se římské republiky v prvním století před naším letopočtem," řekl. Podle Engelse jsou faktory, které vedly k pádu římské republiky, přítomny i v dnešní Evropě. Těmito faktory podle něj jsou úpadek rodiny, individualismus, úpadek tradiční kultury, globalizace, fundamentalismus a nekontrolovatelná kriminalita.

Francouzský akademik a expert na islám Gilles Kepel minulý rok vyslovil podobnou predikci a varoval, že vzestup radikálního islámu mezi mladými muslimy v Evropě by mohl celý kontinent uvrhnout do občanského konfliktu velkého rozsahu.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/181486-evropu-do-30-let-ceka-obcanska-valka-jak-bude-probihat-historik-prozradil-vic/ 

 

Co nás čeká a nemine? Nejzajímavější předpovědi a proroctví pro rok 2018.

Máme tu nový rok 2018. Jaký bude? Podívejte se s námi na nejzajímavější předpovědi a proroctví, které se objevily z různých zdrojů. Podle mnohých proroků bude příští rok zlomový a odehraje se v jeho průběhu řada událostí, které zasáhnou celou civilizaci. 

Peruánský prorok a pastor Ricardo Salazar například tvrdí, že v roce 2018 svět postihne řada katastrof. Podle serveru Express začnou ve chvíli, kdy Evropa zavře hranice migrantům. Následně dojde k válečným konfliktům, do kterých se zapojí Čína, Japonsko, Rusko a USA, a vznikne z toho třetí světová válka.

Lidstvo prý bude natolik zaujato válečným stavem, že si až příliš pozdě všimne, že se k zemi řítí asteroid. Jeho dopad odstartuje vlnu zemětřesení, která údajně zabije více než miliardu lidí. 

Asi nejobávanější proroctví pro současníky je to, ve kterém Nostradamus předpovídá, co se stane na počátku 21. století: Muslimského vládce svět spatří zrak, v zemi přešťastné, v Arábii.“ Podle Lemesuriera může mít Nostradamus na mysli celé muslimské území, které se táhne ze severní Afriky do Střední Asie. Vykreslované vojenské úspěchy nového vůdce vypadají velmi znepokojivě: „Dlouho čekán, nikdy nepřijde zpět, v Asii, Evropě bouři začne… Pošpiněn vraždami a zločiny, všem lidem stane se nepřítelem.

Islámští bojovníci se tedy dočkají charismatického vůdce – sjednotitele, který nastolí muslimský pořádek a povede invazi západním směrem. Není sporu o tom, že bude mít na svědomí dosud nejstrašnější světový konflikt. Nostradamus předvídá, že začne kvůli náboženství. Proti sobě se postaví dvě víry a nad nimi bude stát Bůh. Podle výkladu Lemesuriera prorok uvádí, že bychom mohutnou invazi muslimů měli očekávat z Asie.

Východní mocnost si zřejmě vytvoří hlavní základnu pro invazi do Evropy na Kypru. Bude vedena po severním a jižním křídle. Kromě náboženství bude hrát velkou roli i závist chudšího východního světa vůči životnímu stylu západní Evropy. Z moře bude obsazeno celé severoafrické pobřeží, břehy Španělska a invaze bude pokračovat do Francie. Budou chtít svrhnout celoevropské správní zřízení. „Až poté jejich dětská republika padne, zjistí, že pravda mocí dušena bývá zbaběle.“ „Dětská republika“ svádí ke srovnání s Evropskou unií.

 

Pomocí jakéhosi nebeského ohně se budou nájezdníci snažit ovládnout i Británii, která ale invazi na poslední chvíli odrazí. Teprve pak se pomalu válečné štěstí přehoupne na druhou stranu. Především díky Británii, jejíž armáda začne vytlačovat následníky z Francie. Evropa se konečně spojí a přichystá nájezdníkům odvetný útok. Boje budou dlouhé. Sjednocená armáda Evropanů pak bude vítězně postupovat na Východ. Spojenci použijí chemické a biologické zbraně a na domovinu muslimů dopadne mocná střela. Snad atomová bomba?

Další proroctví předpovídá nové příměří mezi Ruskem a Ukrajinou, kterému budou USA oponovat, ale které bude mít podporu ze strany EU. Spojené státy se ale mohou stát nekompetentními, což může či nemusí souviset s nástupem Donalda Trumpa do funkce prezidenta.

Nostradamo proroctví se podle jeho vyznavačů ale týká i ozbrojených konfliktů. Server Daily Star uvádí, že nejděsivější předpovědí je „horká válka“, která má vzniknout kvůli globálnímu oteplování a klesajícím zdrojům. Největší hrozbu by měl představovat terorismus a biologické zbraně.

 

 

Další věštby pochází od slepé bulharské věštkyně přezdívané Baba Vanga, nebo také Nostradamus Evropy. Ta v minulosti předpověděla například Stalinův konec, smrt princezny Diany, 11. září, ale i uprchlickou invazi a brexit. Podle jejího proroctví bude prezident Barack Obama posledním americkým prezidentem. Nebo alespoň hlavou Spojených států tak, jak je známe dnes. Co přesně se za jejími slový skrývá je záhadou, ale vzhledem k tomu, že předpověď o pádu USA se dosud nenaplnila  , je možné, že počátek příštího roku přinese nemilé překvapení.

Nutno dodat, že předpovědi Baby Vangy jsou podle konspirátorů přené, realita ale ukazuje opak. Věštkyně tvrdila, že Evropa se začne v roce 2016 rozpadat a z rozvojových zemí přijdou muslimové, kteří začnou vést válku. Ačkoliv migranti skutečně přicházejí, k rozpadu Evropy zatím nedošlo. Lze za něj sice považovat odchod Velké Británie z Evropské unie, ale brexit minimálně v tomto roce velké změny v evropském uspořádání nepřinesl.

Vanga také tvrdila, že do roku 2043 Evropu muslimové zcela ovládnou. Jestli se tak stane ukáže až čas, podle statistik Eurostatu se ale do tohoto roku očekává, že do Evropy dorazí další miliony muslimských migrantů.

 

S mírně odlišnou předpovědí přišel před časem německý židovský rabín Judah Ben Samuel. Ten údajně vypočítal, že v roce 2017 sestoupí na zem Mesiáš, kterým bude druhý Ježíš. Tím šokoval řadu Židů, kteří Ježíše jako Mesiáše neuznávají.

 

Dějiny lidstva lze přečíst v Bibli v knize knih.

Existuje mnoho proroctví různých proroků a věštců, ale žádné se na rozdíl od Biblických proroctví neplní s naprostou přesností. Zanamenáno je ve dvou prorockých knihách Bible - kniha Daniel a kniha Zjevení Jana, které se na rozdíl od jiných proroctvích přesně plní a to do detailů. Více o proroctví uložených v Bibli, zde.

Existuje také Velislavova Bible, takzvaná Kniha chudých, což je obrazový rukopis - nejobsáhlejší ve středověké střední Evropě.

Můžeme tedy říct že dějiny země se plní přesně podle Bible.

Nostradamus – třetí světová válka a konec světa 

Snad nejznámějším prorokem všech časů byl Nostradamus. Ve svých předpovědích vycházel z dlouhodobých astrologických výpočtů a ze svých jasnovidných schopností.. A co je nejzajímavější, historie dává Nostradamovi za pravdu! 

Nostradamus předpověděl například katastrofický požár v Londýně v roce 1666, Francouzskou revoluci, Napoleona i Hitlera a obě světové války.

K roku 2021 řekl své i Francouz Michel de Nostredame. Ten svá proroctví ukrýval do záhadných čtyřverší, takzvaných quatrainů, a ty pro letošní rok zní následovně:

Po velkém problému pro lidstvo, větší je připraven. Velký hybatel obnoví věky: Déšť, krev, mléko, hlad, železo a mor. Uzřen nebeský oheň padající v mohutných jiskrách. 

Pár mladých lidí: Napůl mrtvý to započne. I přes zášť způsobí mrtvý, že ostatní zazáří A na vznešeném místě Objeví se mocná zla

Největším strašákem pro naši generaci je předpověď třetí světové války. Narážky na ni lze najít na různých místech jeho předpovědí. Klíčovým by prý měl být boj mezi křesťany a muslimy. Více informací o Nostadamovi a jeho proctví, lze najít v knihách různých autorů.

Těšit nás může, že konce světa se podle Nostradama naštěstí nedožijeme. Má nastat „až“ v roce 3797, v této době Nostradamovy předpovědi končí. 
 

 

Slepá věštkyně Vanga a její děsivé proroctví. Zkáza Evropy začne po roce 2016.

Baba Vanga, jak se slepé jasnovidce přezdívalo, se jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova a narodila se v roce 1911 ve vesnici Strumice na území dnešní Makedonie. To, že má tato žena věštecké schopnosti, začali lidé brát na vědomí během druhé světové války. Chodili za ní a ptali se jí, zda jejich blízcí ještě žijí a jestli se z fronty vrátí zpátky domů. Předpovědi slepé věštkyně byly až neuvěřitelně přesné. Údajně předpověděla Stalinovu smrt, pád Sovětského svazu i celého východního bloku, smrt princezny Diany, černobylskou katastrofu. 

Proroctví pro rok 2021

Podle Baby Vangy se blíží den, kdy definitivně porazíme rakovinu. “Na začátku 21. století se lidstvo nadobro zbaví rakoviny. Přijde den, kdy bude rakovina svázána železnými řetězy,” uvedla před svou smrtí. Letos má podle vědmy zasáhnout celý svět nejsilnější ekonomická krize v novodobých dějinách. K té už má díky světové pandemii koronaviru hodně států bohužel nakročeno. Další proroctví Vangy se týká Donalda Trumpa. Správně předpověděla, že letošní prezidentské volby nevyhraje. Nového prezidenta má podle ní ovšem postihnout mozková příhoda, v důsledku které přijde o sluch. Baba Vanga rovněž zmiňuje znovuzrození Sovětského svazu a mluví o "spojení tří obrů". “Lidstva se zmocní silný drak. Tři obři se spojí. Hodně lidí bude mít rudé (krvavé) peníze. Vidím čísla 100, 5 a hodně nul,” uvedla věštkyně. To si řada lidí vykládá jako alianci ČínyRuska a Indie. 100 čínských juanů je totiž červená bankovka stejně, jako 5000 rublů.

Na rozdíl od jiných jasnovidců jsou její proroctví naprosto přesně formulované, včetně jmen a dat. Zkázu ponorky Kursk předpověděla slovy: „Kursk zatopí voda a nikdo nepřežije.“ Skeptici se jí vysmívali, protože nikoho nenapadlo, že nepůjde o město Kursk, nýbrž o ponorku. 

Slepá věštkyně Baba Vanga zemřela už v roce 1996, ale její proroctví sahají ještě několik desítek let do budoucnosti. Pořádně znepokojivé ale jsou už její předpovědi na příští rok. Podle Nostradama z Balkánu, jak se snad nejslavnější věštkyni dnešní doby přezdívá, se máme připravit na dvě zcela převratné události.

Podle Vangy převezme Čína žezlo největší světové velmoci a po dlouhých letech tak odsune Spojené státy na druhou kolej. Astronomický růst nejenom v oblasti ekonomiky je pro říši středu příznačný již dlouhá léta. Zatímco v roce 1970 zastupovala země pouhá čtyři procenta světového hospodářství, v roce 2015 už to bylo patnáct procent. Spojené státy mají oproti Číně sestupnou tendenci a z aktuálních šestnácti procent se podle časopisu Forbes do roku 2025 dostanou na čtrnáct.

Historie se v příštím roce nebude psát jenom na Zemi, ale i ve vesmíru. Vanga předpověděla, že v roce 2018 lidstvo objeví na Venuši novou a velmi zvláštní formu energie. Je snad na naší sousedské planetě život? Těžko říct, jestli se v tomto případě Vanga nesekla, protože v příštím roce se žádná výzkumná sonda na Venuši podívat nemá. Jedna nicméně vyrazí zkoumat Slunce, a tak je klidně možné, že po cestě něco zachytí.

Ještě než Varga 11. srpna 1996 zemřela, zanechala Evropě děsivý vzkaz: Rok 2016 je počátek zkázy celé Evropy. Do roku 2043 bude Evropa zcela muslimská. 

Velká Británie se rozhodla opustit Evropskou unii a Evropané šílí. Hodnota libry padá, dochází k politickým konfliktům a chaos se pomalu stupňuje. Píše se rok 2016, o němž nevidomá vědma Bulharka Baba Vanga předpověděla, že bude začátkem konce Evropy. Odstartoval všechno brexit? V roce 2066 se strhne válka mezi Evropou a Spojenými státy. Američané použijí nějaký nový druh ničivé zbraně a Evropská populace bude zcela vyhlazena.

„Její předpovědi v tomto směru nejsou nikterak pěkné. Podle jejího názoru v roce 2016 začne velká islámská válka přílivem extremistů do Evropy. Skončí až v roce 2043, a to porážkou křesťansko-ateistické většiny a vyhlášením chalífátu s hlavním městem v Římě,

Baba Vanga také předpověděla, že kolem roku 2130 budou lidé žít pod mořskou hladinou díky technologiím, které přinesou mimozemské civilizace. V roce 3005 dojde na Marsu k velké válce. Život na Zemi prý zanikne kolem roku 3797, ale to už lidé budou kolonizovat jiné solární systémy.

 

 

Rozhodnutí papeže Benedikta XVI. abdikovat na pontifikát vyvolalo v některých kruzích naprosté zděšení. Paniku v teologických kruzích a na internetu vyvolává proroctví irského arcibiskupa Malachiáše z roku 1139. Podle něj totiž nyní nastoupí na Svatopetrský stolec poslední papež, což bude znamenat zánik katolické církve nebo rovnou konec světa. Jeho dosavadní prorctví se vždy vyplnila.Podle více zdrojů měl děsivé proroctví sepsat při návštěvě Říma a papeže Inocence II. Prorok měl tehdy vidění budoucích papežů, vytvořil zašifrovaný seznam 112 z nich a každého charakterizoval latinským přívlastkem, který podle vykladačů proroctví vždy seděl.
 
Na 110 místě seznamu je například heslo "De Labor SOLUS" čili "Dílo slunce". Tato metafora sedí na 110. papeže Karola Wojtylu, Jana Pavla II., protože v den jeho narození i v den jeho pohřbu došlo k zatmění slunce.
 
Benedikt XVI. je podle proroctví předposledním papežem. K jeho jménu je přiřazena metafora "Gloria olivae", či "Sláva olivy". V den Ratzingerova narození si katolická církev připomíná smrt sv. Benedikta, jehož řád má v symbolu olivu. 
 
Následovníka Benedikta VI. potom Malachiáš označil za posledního papeže a k jeho jménu přiřadil "Peter Romanus", čili "Petr římský". Zde se začínají vykladači proroctví rozcházett. Podle některých bude poslední papež antikristem a to bude znamenat konec církve. Jiní tvrdí, že v měsíci červnu roku nástupu posledního papeže bude zničeno město Řím a papež se bude muset přestěhovat. Během jeho pontifikátu také prý čeká svět válka či dokonce apokalypsa. Více zde.

 

Děsivé proroctví jasnovidce Horacia Villegase: Znám datum, kdy vypukne TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA! A bude to hodně brzy…

Jasnovides Horacio Villegas tvrdí, že vidí do budoucnosti a je boží prostředník. Tudíž přesně ví, co se bude dít. Nyní přišel se šokujícím proroctvím. Brzy vypukne třetí světová válka a on zná to datum, kdy to vše začne!

Podle něj by měla 3. světová válka vypuknout už během roku 1918!. Prý k tomu dospěl na základě svých bádání a studií. Jenže vše odstartuje falešná zpráva. V hlavní roli bude Donald Trump, Rusko, Severní Korea a Čína! Mezi prvními konflikty bude Sýrie a Severní Korea, což už se vlastně stalo.

Možná to někomu bude znít jako úplný nesmysl, ale je fakt, že se to hodně blíží realitě. Třetí světovou válku totiž předpověděl i Nostradamus. Tak uvidíme, co se stane během roku 2018. Doufejme, že je to jen jedno z mylných proroctví nějakého jasnovidce.

 

 

Starý indiánský kmen věští konec světa! Jejich děsivé proroctví se bod po bodu naplňuje!

Hopiové, žijící na území státu Arizona, patřili před objevením Ameriky mezi nejvyspělejší usedlé zemědělce. Fascinující je jejich náboženství: Hopiové věří na střídání světů, které jsou vždy zničeny katastrofou. Současný svět je podle nich v pořadí čtvrtý. Důležitými postavami v mytologii Hopiů je stvořitel Taiowa, ztracený Bílý Bratr Pahana a Pavoučí žena. Proroctví, která jsou zakořeněna v jejich pověstech, nasvědčují tomu, že konec čtvrtého světa je na spadnutí.

Kmenoví vůdci kmene Hopi předpovídají, že příchod bílého muže spolu s podivnými, bizonu podobnými zvířaty, která udusávají zemi (dobytek), jsou předzvěstí konce světa. Podle věštby bude před koncem světa země křižována železnými hady a kamennými řekami (železnice a dálnice), země bude protkána obří pavučinou (elektrické vedení, internet) a moře zčerná (ropné skvrny). Je také předpovězeno, že „obrovský příbytek na nebesích“ havaruje a spadne na zem.

Existuje devět důležitých proroctví kmene Hopi, která souvisejí se stvořením devíti světů: tři předchozí světy, na nichž jsme žili, současný čtvrtý svět, tři budoucí světy, které ještě vzniknou, a svět Taiowy, Stvořitele, a jeho synovce, Sotuknanga. Hopiové říkají našemu věku „Čtvrtý věk člověka“. Podle nich byl tedy svět již třikrát zničen. Nejdříve ohněm, pak ledem a mrazem a poté povodní – přibližně před 12 000 lety. Někteří ale věří, že skutečné datum povodně bylo 5. června 8498 před naším letopočtem.

První svět prý skončil, když vybuchly všechny sopky světa a vše zachvacující oheň pohltil a zničil první svět. Zkáza druhého světa nastala, když došlo k přepólování Země a vše se pokrylo ledem. Hory se staly součástí oceánů a moří. Třetímu světu se stalo osudným, když jej zaplavila voda. Velké kontinenty se potopily a rozpadly na malé ostrůvky

Konec čtvrtého světa (tzv. Tuwaqachi) popisuje Frank Waters ve své knize o mytologii Hopiů. Podle nich bude vynalezena tykev plná popela, která, když spadne z nebe, uvede do varu oceány a spálí zemi, takže na ní po mnoho let nic neporoste (atomová bomba).

Hopiové říkají, že po tomto světě přijdou ještě dva další. „Šestý věk“, který bude „Světem proroctví a Zjevení“, a „Sedmý věk“, který bude „Světem Sjednocení“. Doufejme tedy, že se lidstvo polepší, protože detaily, které proroctví popisuje, až hrůzostrašně odpovídají současné situaci.

 

Předpověděl migrační krizi, hyperinflaci, finanční krach, revoluci, občanské války i třetí světovou válku. Někdy kolem roku 1950 viděl, jak lidé v budoucnu používají smartphony. Alois Irlmaier není tak známým věštcem jako třeba Nostradamus, Edgar Casey nebo baba Vanga, ale svými předpověďmi se mnohokrát trefil už za svého života.

DĚSIVÉ PROROCTVÍ
Aloise Irlmaiera o třetí světové válce: Vše začne na Blízkém východě

Když se ocitl v blízkosti vodního zdroje, tak mu začaly vibrovat prsty a proutek, který držel v ruce, se dal sám do pohybu. K této mimořádné schopnosti přibyla ještě další – schopnost předvídat události. Osvědčil ji hlavně za druhé světové války, kdy varoval obyvatele svého rodného města před britskými nálety, několik hodin před tím, než bombardéry vzlétly k obloze. Dokázal předem lokalizovat místa bombových útoků a poradit lidem bezpečná místa k úkrytu. Věděl, které domy budou úplně zničeny, které jen částečně a které naopak zůstanou téměř nebo zcela nedotčeny.

Podle Irlmaiera všechno odstartuje na Blízkém východě, kde vzplane nové ohnisko války. Poté se ve Středozemním moři shromáždí velké námořní síly a situace bude velmi napjatá. Světový konflikt spustí atentát na vysokého státního činitele, k němuž dojde někde na Balkáně. “Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím "Velkého" padat, krvavá dýka je položena vedle,” popisuje Irlmaier.

Následuje jedna rána za druhou. “Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle,” pokračuje Irlmaier. Kolony vojsk pronikají v několika proudech od východu do Evropy a míří k Německu. Přeženou se i naším územím. “Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů,” upřesňuje Irlmaier. Obyvatelstvo bude v divoké panice utíkat směrem na západ. “Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami! Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato, přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu. Ale nedostane se daleko.”
Pak Irlmaier ve svých vizích spatřil, jak jedno jediné letadlo shodilo do Severního moře obrovskou bombu, po níž se zvedly vlny vysoké jako městské věže, otřásla se země a jižní části Anglie byly zatopeny. Irlmaier však upozorňuje, že třetí světová válka nepotrvá dlouho. “Vidím tři časové body - tři dny, tři týdny, tři měsíce. Nevím to přesně, ale válka nebude mít dlouhého trvání,” řekl.

Irlmaier si předpověděl i svou smrt v červenci roku 1959. Jeho poslední slova byla: “Jsem rád, že mohu odejít, protože nemusím zažít, co vidím.” Není divu, jeho vize budoucnosti jsou opravdu chmurné, ne-li přímo děsivé. 
 

Irlmaier však slibuje, že po skončení této strašlivé války, kdy na zemi nezůstane mnoho z původních obyvatel, nastanou pro lidstvo konečně lepší časy. Ti, co přežili, budou zpočátku trpět hladem, ale pak budou všichni nasyceni

 

Očekávejte restart Země. Co nás čeká?

Tahleta Země má takový zvláštní způsob. Ona může resetovat systém života, který na ní je. Dinosauři můžou skončit. Ona to může udělat. Ona má v sobě možnost, jak se resetovat.