aktualizováno: 17.09.2021 09:21:14

AANETdružstvo

Záhady -Tajemný svět

Zpravodaj -strana 5...

Stránky zabývající se fenoménem UFO

ABC dimenze - Stránky se zabývají nejen tématikou UFO, ale i záhadami, paranormálními jevy, alternativními zdroji enrgie, psychotronikou a pod.

Area51.mysteria - Články, fotografie, video týkající se UFO a Area 51.

Asociacia UFO badatelov - Stránky Slovenských UFo klubov, samostatných výskumníkov, venovaných nielen UFO ale aj roznym iným veciam ako javy ESP, a najme tzv. volnej energii (free energy) teda prístojom a vlastnému výskumu ...

Fantastická fakta - Webmagazín o záhadách, vesmíru i vědě a technice. Široký záběr zpráv a reportáží předevěím z Česka. Tipy na výlety na tajemná místa, informace o UFO, kruzích v obilí, SHC, historických záhadách atd.. každý den nové články!

Pozorování - Stránky plné různých příběhů týkajících se UFO, řada pozorování neznýmách jevů.

Sidov - Základní informace o UFO, neznámých jevech, galerie a podobně.

Strujiní skupina FIGU - Česká studijní skupina FIGU. Stránky jsou jedinými oficiálními překlady textů FIGU a Billyho E. A. Meiera do češtiny.

Temné nebe - Paranormální nenormality se zaměřením na fenomén UFO. Dále zde naleznete sci-fi povídky a další perličky, které Vás určitě dostanou.

UFO galerie - Galerie fotografií UFO a kruhů v obilí.

Únosový syndrom - Stránky, které spravuje Klub psychotoniky a UFO o tzv. "únosovém syndromu"

    

    

Stránky zabývající se paranormálními jevy

Fantastická fakta - Webmagazín o záhadách, vesmíru i vědě a technice. Široký záběr zpráva a reportáží především z Česka. Tipy na výlety na tajemná místa, informace o UFO, kruzích v obilí, SHC, historických záhadách atd.. každý den nové články!

MICI.CZ - Stránka se zabývá vlivem mimozemských vivilizací a nás všech na prostředí ve kterém žijme. Uvádí původní články i materiály publikovné jinde.

Mysteria - Vaše tajemné, ksutečné příběhy, články a vše, se týká paranormálních aktivit.

Okultismus.zjihlavy.cz - POLTERGEIST, okultismus, paranormální jevy, badatelská činnost. Pravidelně nové články a informace.

Paranormal world - svět paranormálních jevů

Pepa sádra - pepa sádra již dvakrát navštívil plejádskou federaci - na svých stránkách podává četná svědectví a sdělení o těchto svých návštěvách - najdete zde i další cenné informace, vyplývající z jeho velmi blízkých vztahů z touto významnou intergalaktickou mocností

Server Fenomén - Záhady a pranormální jevy. Sekce o Keltech

SETI@home.CZ - hledání mimozemských civilizací za pomoci spořiče obrazovky

Sny - Stačí se zaposlouchat do jazyka snů, kterým k nám promlouvá naše svědomí...

Stranky Jiriho Wojnara - Stránky nabité aktuálními informacemi, novými neotřelými phledy na sporné výsledky bádádní, zcela novými badatelskými směry a odkazy na unikátní badatelské počiny.

Stránky vesmírných přátel - Stránky tvých pravých vesmírných přáel, ještěrů a ještírků. Jak již název skrytě napovídá, stránky jsou plné želatiny.

UFO.CZ - Server o paranormálních jevech v ČR

WM magazín - Hranice vědy a techniky *Historické otazníky * Cesty a expedice *zajímavosti * Neobvyklý časopis pro nevšední lidi!

Záhady pyramid - Při pohledu z povrchu země, jen větší, či menší nepochopitelné kamenné LEGO, tvaru čtyřbokých jehlanů. Při pohledu na nejnovější přesný plán areálu, pak zjevení největšího objevu v dějinách dnes známé lidské existence, v nevyvratitelném potvrzení, že někdo zde byl a zanechal svůj odkaz. Proč to ale dává vědet pravě nyní?

 

Co se nachází pod postelí? Tak něco takového jste ještě nečetli.             Nevim co to ale den co den mám u postele děsnej smrad.Nejdrive jsem ten smrad ignoroval ale později jsem začal pátrat po jeho zdroji.Vzal jsem tedy tužku a papir a sepsal jsem seznam věci které mužou sileny puch vytvářet a nakonec jsem je začal postupne podle seznamu hledat a neutralizovat. Prvni věc na seznamu - ponožky.ok tak dobře rozsvitil jsem baterku a zasvitil pod postel a opravdu prvni co jsem spatřil bylo několik párů starejch ponožek které vypoustěli děsny puch. Nasadil jsem si gumové rukavice a odborně zneskodnil zapachajici fusekle. Myslel jsem si že jsem tajemny problem vyresil, ale když jsem v noci znovu ulehnul do postele přišlo to znovu a jestě silnějsi nez dřiv, zvedl se mi kufr a jen tak tak jsem utekl z pokoje. Ani na vteřinu jsem nezaváhal. Zakryl jsem si ústa a nos kapesnikem a vrhnul se do pokoje pro seznam. CHvilku trvalo než jsem ho našel ale nakonec se mi to povedlo.

Koukl jsem do mého seznamu a jako druhou věc jsem měl napsáno - konzerva.Hned jsem si vzpomněl na to, jak sem asi před měsicem zahodil nedojedenou konzervu od fazoli za postel. Tentokrat jsem šel na jistotu pevně jsem věřil že jsem na to kapnul. Věděl jsem že se do šileneho puchu nemužu vrhnout nepřipraven, tak jsem popadl dvě voňavky přiběhl ke dveřim meho pokoje vběhl dovnitř a začal jsem kolem sebe zběsile střikat voňavkou. Asi po 5 minutach zacal být vzduch mirně dýchatelny tak jsem tedy zahodil voňavky a vrhl se pod postel kde jsem začal po slepu šmátrat a hledat tu smradlavou plechovku. Asi po 2 minutách jsem konečně nahmatal něco plechoveho a uvnitř slizkého. Rychle jsem otevřel okno a plechovku vyhodil ven. Konečne jsem začal mit pocit že jsem nad smradem vyzrál. Opláchl jsem si ruce a šel si znovu lehnout. Skoro jsem už usinal. když to přišlo zas, úplně mě to praštilo přez nos začal jsem slzit a kašlat, v panice jsem padl na zem a po čtyřech vyběhl z pokoje Měl jsem toho už opravdu dost. Zavolal jsem mého tátu a ten jako hrdina vlezl pod postel a vytáhl našeho psa. kterého jsme marně už několik týdnu hledali.c CHudák, byl uz hodně v rozkladu. No a tady vidite že za vsechno mimozemštani prostě nemůžou. (omluvte chyby mam z čj za 4 tak ze si je mužu dovolit).

Poznámka : toto sice nemá s UFo nic společného, ale nemohl jsem si to nechat jen pro sebe :-)

Jestli se ti tato stránka alespoň trochu líbila, tak klikni prosím na tlačítko to se mi líbí. Děkuji. Eva.