aktualizováno: 15.10.2021 22:46:01

AANETdružstvo

Filmový a hudební bazar

Filmový a hudební bazar...

DVD filmy v plastových obalech. Výprodej originálních, českých, nepoužitých DVD disků, Jedná se o DVD z likvidace obchodu. E-shop.

 

DVD filmy v plastových obalech-cizojazyčné. Výprodej originálních, cizojazyčných nepoužitých DVD disků, Jedná se o DVD z likvidace obchodu. E-shop.

 

 

DVD filmy v papírových obalech. Jednotná cena 29kč/kus. E-shop.

 

CD nosiče‚ originální. Nové-nepoužité v paírových obalech. E-shop.

 

CD nosiče‚ originální. Nové-nepoužité v plastových krabičkách. E-shop.

 

Videokazety originální nepoužité. Jedná se o výprodej videokazet s filmy pro děti i pro dospělé.  E-shop.

 

Kompaktní kazeta, často nazývaná jako audiokazeta,

magnetofonová páska, nebo prostě kazeta, je nejúspěšnější formát zvukového záznamu. To sestává ze dvou drobnomalbových kotoučů, na které se navyjí magnetický pásek. Tyto kotouče spolu s některými jinými součástkami jsou uloženy uvnitř ochranné plastové skořápky

image

 

 

První deska zhotovená elektrickým zařízením byla vyrobena v roce 1920, první gramofon poháněný elektřinou (místo pružinou) je znám od roku 1925. První dlouhohrající desky (známé jako LP) se objevily v roce 1904, ale teprve od roku 1931 byly vyráběny se standardní rychlostí 33,3 otáčky za minutu. Šelakové desky, které byly poměrně křehké, byly v roce 1946 nahrazeny plastickými na bázi vinylchloridu a vinylacetátu. Tyto mikrodesky se 33 a 45 otáčkami za minutu vytlačily v krátké době staré desky se 78 otáčkami. Prodlužuje se tímto délka hraní jedné strany a to až na 30 minut. Tento standart již zůstal do současnosti.

image

 

 

 

Nepoužité magnetofonové pásky a jiná záznamové media. E-shop

image image image image