aktualizováno: 20.06.2024 09:43:39

AANETdružstvo

Prodej knih-antikvariát

 

Vítejte mezi knihami, kde vás uvítá historie a kde se sny stávají skutečností.

 

Adresu Zásilkovny pošlete na halou@seznam.cz 

 

Upozornění: Veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky. Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.

Vyjmečná příležitost.Nabízím faksimili středověké knihy Za výhodnou cenu. E-shop.  Velislavova Bible.

Faksimile knihy Horae principii de Rohan.Takzvané knihy hodinek. E-shop

 

Pravidla dobrého nákupu: Všechny ceny   v antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné (při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu)

Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno.

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 7 dní od data potvrzení o připravení objednávky, při zaslání poštou předáváme poště  do 7 pracovních dnů od potvrzení o zaslání žádaného zboží. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, volejte reklamační oddělení 702 145 632.Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. 

Balné neúčtujeme.

Vykupujeme veškeré starší knihy.

 Nepožadujeme žádné seznamy.  Knihy vykupujeme dle váhy za jednotnou cenu 3/kg.  Knihy vykupujeme za hotové na skladu v Božicích u Znojma,  nebo v případě většího množstvi zajistíme odvoz. Knihy si nevybíráme, nepožadujeme seznamy ani jiné informace. Potřebujeme pouze orientační množství a Vaši adresu.  Nevykupujeme letáky, časopisy a znečištěné či potrhané knihy.

Naše adresa je Božice č.p. 418 okres Znojmo.

Telefon 702 145 632 

halou@seznam.cz